Home AKTUALITET Moti i keq vret një person, e zë rrufeja

Moti i keq vret një person, e zë rrufeja

609
0

Moti i keq ka shënuar një viktimë në Malësi të Madhe këtë të enjte.

Burime për “Panorama” thanë se pasojë e shkarkesave elektrike dhe rrufeve në fshatin Dedaj, Njësisë Administrative Shkrel, ka humbur jetën një person.

Nuk dihet identiteti i viktimës.

Orët e fundit vendi është përfshirë nga reshje intensive shiu, shkarkesa elektrike dhe shtrëngata.

Sinoptikanët parashikojnë se reshjet do të zgjasin deri të premten, kryesisht në veri të vendit, ndërsa përmirësimi i motit do të nisë në fundjavë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here