Home AKTUALITET E rëndë në Tiranë, Fëmija 2 vjeç bie nga kati i pestë...

E rëndë në Tiranë, Fëmija 2 vjeç bie nga kati i pestë dhe ndërron jetë

635
0

E rëndë në Tiranë, Fëmija 2 vjeç bie nga kati i pestë dhe ndërron jetë

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 10.06.2022, rreth orës 16:30, në rrugën “Shefqet Kuka”, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia e katit të pestë të banesës, një fëmijë 2 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here