Home Tags Vdekje

Tag: vdekje

E fundit! Burri vdes në mes të rrugës te Komuna e...

0
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë. Mësohet se tek Komuna e Parisit një i moshua ka humbur jetën në...

E rëndë në Tiranë, Fëmija 2 vjeç bie nga kati i...

0
E rëndë në Tiranë, Fëmija 2 vjeç bie nga kati i pestë dhe ndërron jetë Tiranë/Informacion paraprak Më datë 10.06.2022, rreth orës 16:30, në rrugën “Shefqet...

Ngatërroi ujin me rakinë, vdes tragjikisht 2-vjeçari në Devoll

0
Një ngjarje tragjike është regjistruar paraditen e sotme në fshatin Sul, Devoll. Një fëmijë 2-vjeçar ka mbërritur i pajetë në ambientet e spitalit të Bilishtit. Nga...

E rëndë në Tiranë, burri vdes në mes të rrugës, ambulanca...

0
Një 65-vjeçar, ka humbur jetën pak orë më parë në zonën e “Ish-parkut” në Tiranë. Policia njoftoi se në trupin e qytetarit nuk u...

Mjekët e Spitalit Amerikan nuk i dhanë ndihmë, i vdes në...

0
Sipas raportimeve për mediat, një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur ditën e djeshme në ambientet e Spitalit Amerikan 3. Viktima mësohet se është...

Vdekja misterioze e katër turistëve rusë në Kavajë, detajet e reja

0
Detaje të reja janë publikuar në lidhje me vdekjen e katër turistëve rusë në një hotel në Golem të Kavajës mbrëmjen e 15 tetorit...

I zhdukur prej 2 ditësh/ Gjendet i pajetë 39-vjeçari

0
Një 39-vjeçar është gjetur i pajetë në Tiranë, në zonën e “Kodrave të Selitës”. Sipas policisë bëhet me dije se shtetasi R.Ç. ishte larguar nga...

Aksident me vdekje në Tiranë-Durrës, automjeti përplas këmbësorin

0
Një aksident me vdekje ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës. Automjeti tip “Ford” ka përplasur për vdekje këmbësorin 60-vjeçar. Shoferi i automjetit është shoqëruar në komisariatin...

Shifrat dramatike/ 7 – 13 milionë më tepër vdekje në të...

0
Vendet e varfra kanë vuajtur shumë, por shumica e vdekjeve ka ndodhur gjetiu, shkruan The Economist. Sipas shifrave zyrtare, në Afrikën e Jugut ka pasur...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT