Home Tags Blinken

Tag: blinken

Kryeministri Rama vizitë në SHBA, takim me Sekretarin e Shtetit Antony...

0
Kryeministri Edi Rama do të takojë më 15 shkurt Sekretarin Amerikan të Shtetit, Antony Blinken. Mësohet se takimi mes Ramës dhe Blinken do të zhvillohet...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT