Home Tags Elsa lila

Tag: elsa lila

Zbardhen përgjimet e Elsa Lilës dhe detyrat që kishte në trafikun...

0
Ditën e djeshme u njoftua se policia italiane gjatë një operacioni kundër një bande që merrej me trafikun e drogës ka arrestuar edhe këngëtaren...

Arrestohet këngëtarja Elsa Lila për trafik droge

0
Policia italiane ka shkatërruar një organizatë kriminale që merrej me shitjen e drogës. Kjo organizatë kriminale përbëhej nga 13 persona, italianë dhe shqiptarë. Sipas mediave...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT