Home Tags Europoli

Tag: europoli

Trafiku i kokainës, Europoli flet për bandat shqiptare

0
Europë, sipas raportit më të ri të publikuar nga Europoli janë: E dhunshme, me më shumë diversitet dhe më konkurruese. Bandat e drogës shpesh operojnë...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT