Home Tags Falas

Tag: falas

Tekstet shkollore falas, Rama: Botimet prestigjioze të “Oxford” dhe “Cambridge”

0
Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka nisur me lajmin se tekstet shkollore për nxënësit nga klasa e parë në të 9 do...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT