Home Tags Greg rama

Tag: greg rama

“Rritja e mirëqenies”/ Pas protestës për çmimin e naftës, Greg Rama...

0
Prej disa ditësh vendi ynë po përballet me një kaos të vërtetë në rritjen e çmimeve të produkteve ushqimore, karburanteve, transportit dhe shërbimeve. Ditën...

Greg Rama shfaqet me Zahon dhe na tregon sa është rritur

0
Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama, është shumë aktiv në rrjetet sociale. Ai poston vazhdimisht foto nga përditshmëria, por këtë radhë si rrallëherë,...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT