Home POLITIKE Greg Rama shfaqet me Zahon dhe na tregon sa është rritur

Greg Rama shfaqet me Zahon dhe na tregon sa është rritur

1685
0

Greg Rama, djali i kryeministrit Edi Rama, është shumë aktiv në rrjetet sociale. Ai poston vazhdimisht foto nga përditshmëria, por këtë radhë si rrallëherë, Gregu ka ndarë disa “selfie” me Zahon.

Më i vogli i shtëpisë duket se është rritur shumë.

Dy vëllezërit kanë pozuar me efektet e “Snapchat-it”, herë me mjekër dhe herë me syze.

“Duke mësuar pak nga pak snapchatin me Zahon”, ka shkruar Gregu.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here