Home Tags Grida duma

Tag: grida duma

Ishte mbështetësja e flaktë e Bashës, Grida nuk ia kursen kritikat...

0
Grida Duma, ajo që deri në 6 Mars ishte mbështetësja kryesore e Lulzim Bashës, tashmë është kthyer kundër tij. Madje pas dorëheqjes së këtij të...

Demokratët degjenerojnë Grida Dumën/ “Shporru bashkë me Lulin”

0
Lulzim Basha dha pasditen e sotme dorëheqjen nga kryetari i Partisë Demokratike. Pas shkatërrimit të partisë, Basha dha dorëheqjen e vonuar, ndërsa kanë nisur edhe...

Jozefina Topalli godet Grida Dumën: Nuk e njoh fare, kush është...

0
Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka injoruar deputeten e Partisë Demokratike, Grida Dumën. E pyetur se çfarë mendimi ka për Dumën, Topalli tha se nuk...

Duma presion Bashës: Ke kohë deri nesër të largohesh

0
Nënkryetarja e Partisë Demokratike Grida Duma ka zbuluar “ultimatumin” e vendosur ndaj Lulzim Bashës pas humbjes në zgjedhjet për gjashtë bashki. “PD nuk duhet të...

Grida Duma tregon se çfarë bën Basha kur i kërkojnë dorëheqjen

0
Deputetja e Partisë Demkratike Grida Duma ka folur mbrëmjen për zhvillimet e fundit politike në PD dhe për faktin se kreu i PD Lulzim...

Grida Duma e thotë troç: Basha ka nevojë për analizë psikologjike

0
Deputetja Grida Duma thotë se Lulzim Basha i ka djegur të gjithë etapat dhe duhet të largohet nga drejtimi i PD. E pyetur përse...

Grida Duma- Bashës: Jep dorëheqjen nga kryetar i PD

0
Nënkryetarja e shkarkuar e PD, Grida Duma i ka kërkuar Lulzim Bashës që të japë dorëheqjen nga posti i kryetarit të partisë. Pas deputetëve, Bushati,...

Grida Duma krenohet me humbjen/ Rezultatin tim në Durrës nuk e...

0
Deputetja e Lulzim Bashës Grida Duma, ka dalë sot në media duke folur për zgjedhjet e pjesshme vendore, ku nuk ka nguruar të “shpërthejë”...

Grida Duma ndryshon look

0
Nënkryetarja e PD-së dhe deputetja Grida Duma, sot ka bërë një ndryshim në pamjen e saj. Ajo ka ndryshuar modelin e flokëve duke i...

Grida Duma kundër Berishës: E meritonte

0
Nënkryetarja e PD, Grida Duma, i ka dalë në mbrojtje kryedemokratit Lulzim Basha, i cili përjashtoi ish liderin historik Sali Berisha nga Grupi Parlamentar,...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT