Home Tags Humbje

Tag: humbje

Gruaja alarmon Tiranën: Më ka humbur burri, iku nga shtëpia dhe...

0
Një grua në Tiranë ka alarmuar policinë e kryeqytetit, teksa ka denoncuar zhdukjen e burrit të saj. Bëhet fjalë për një shtetas 66-vjeçar me...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT