Home AKTUALITET Gruaja alarmon Tiranën: Më ka humbur burri, iku nga shtëpia dhe nuk...

Gruaja alarmon Tiranën: Më ka humbur burri, iku nga shtëpia dhe nuk u kthye

494
0

Një grua në Tiranë ka alarmuar policinë e kryeqytetit, teksa ka denoncuar zhdukjen e burrit të saj. Bëhet fjalë për një shtetas 66-vjeçar me iniciale A.Gj, i cili ka humbur kontaktet me familjarët.

“Më datë 08.06.2022, shtetasja V. L., 60 vjeçe, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, bashkëshorti i saj, shtetasi A. Gj., 66 vjeç. Punohet për gjetjen e tij”, njofton policia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here