Home Tags Jorida tabaku

Tag: jorida tabaku

Kryemadhi kërcënon Tabakun: Kujdes kur përmend LSI-në

0
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, në një intervistë në “Now” me Erla Mëhillin në EuroNews, ka kërcënuar Jorida Tabakun në lidhje me atë se...

Subashi humb toruan, kërcënon Tabakun/ ‘Tërhiqe se merrem me familjarët e...

0
Kryebashkiaku i Fierit, Armando Subashi ka dëshmuar sot para komisionit Hetimor të ngritur për inceneratorët. Gjatë gjithë kohës, në komision në përgjigjiet e dhëna nga...

Jorida Tabaku shkon në SPAK, do të takohet me Arben Krajën

0
Nënkryetarja e PD, Jorida Tabaku ka shkuar mëngjesin e kësaj të hënë në SPAK. Bëhet me dije se Tabaku do të zhvillojë një takim me...

Si pasuria e deputetes së PD, Jorida Tabaku shumëfishohet pas djegies...

0
Në dy ditë rresht CNA.al zbuloi me dokumenta dhe fakte ekskluzive sesi Jorida Tabaku, nënkryetarja aktuale e Partisë Demokratike, kishte mundur të siguronte për familjarët e...

Jorida Tabaku: Po zhduket shtresa e mesme!

0
Nga Jorida Tabaku Zhdukja e shtresës së mesme!Pak ditë më parë në media u publikuan të dhënat në lidhje me rritjen e pagave dhe rritjen...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT