Home Tags Kanada

Tag: kanada

Lajm i mirë për shqiptarët, Kanadaja njeh sigurimet shoqërore

0
Shqipëria dhe Kanadaja ka ratifikuar marrëveshjen e Sigurimeve Shoqërore. Marrëveshja do të hyjë në fuqi më 1 gusht. Që nga ajo datë do të...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT