Home Tags Kriza e energjise

Tag: kriza e energjise

Do kursente energji, Balluku i fik dritat natën dhe i ndez...

0
Ditën e djeshme, ministrja e Infrastrukturës dhe e Energjisë, njoftoi se në bashkëpunim me ARRSH-në kanë vendosur që dritat e rrugëve kombëtare të qendrojnë...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT