Home Tags Librazhd

Tag: Librazhd

Mariglen Disha premton investime të mëdha në njësitë administrative: Do të...

0
Kandidati i PS në Librazhd Mariglen Disha dita-ditës po kryen aktivitete të ndryshme me qytetarë të Librazhdit dhe njësitë administrative. Energjia e tij reflekton në...

Nusja u dhunua nga fisi i burrit dhe babai i saj,...

0
Disa qytetare pasditen e sotme janë mbledhur para bashkisë së qytetit të Librazhdit për të protestuar për dhunën e ushtruar ndaj 20-vjeçares e cila...

Nusja nga Librazhdi i dërgon mesazh burrit emigrant: Të ketë turp...

0
Tradhtia e saj ndaj të shoqit u bë virale me shpejtësi në mediat sociale. 20-vjeçarja në Librazhd, ka treguar detaje të tjera pas momentit...

Nëna e nuses që u kap me të dashurin: Nuk e...

0
Pasi vajza e tyre u kap me të dashurin në krevatin e burrit emigrant, ka ardhur reagimi i prindërve të 20-vjeçares nga Librazhdi e...

Vjehrra nga Librazhdi bëhet pishman për videon e nuses, ja çfarë...

0
Emisioni “Piranjat” ka trajtuar këtë të martë historinë e rëndë të Librazhdit, ku vjehrri dhe vjehrra dhunojnë psikologjikisht nusen e tyre që e kapën...

Nëna e nuses nga Librazhdi: U turpëruam, nuk mund të dal...

0
Pas videos e cila bëri bujë në media, ka folur nëna e nuses nga Librazhdi e cila u kap nga vjehrrit me të dashurin...

Nusja dhe vjehrra nga Librazhdi përballen në emision: Pse ma bëre...

0
Nusja dhe vjehrra nga Librazhdi, janë përballur sot në një studio LIVE. Nusja i është drejtuar vjehrrës, pse ma bërë këtë?!, ndërsa vjehrra i...

Tradhtoi të shoqin emigrant, nusja: Babai më dhunoi në sy të...

0
Nusja e re nga Librazhdi që u kap mat me të dashurin e saj në dhomën e gjumit, ndërsa u filmua nga njerëzit e...

Flet nusja nga Librazhdi: Vjehrrit më droguan, thjesht kam fjetur

0
Pas videos që u bë virale, nusja nga Librazhdi ka dhënë versionin e saj lidhur me ngjarjen ku u kap me të dashurin në...

Gjithë Shqipëria sy e vesh në videon e nuses me dashnorin!

0
Nga Mentor Kikia Besoj e dini se prej dy ditësh lajmi, apo videoja më e shikuar në Shqipëri, është një ajo e nuses nga Librazhdi...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT