Home Tags Lufte

Tag: lufte

Vetëvritet komandanti rus, zbulon se tanket janë të papërdorshëm

0
Rusia po humbet çdo ditë e më shumë kokat e ushtrisë në luftën që vijon prej më shumë se një muaji në Ukrainë. Kiev...

Sulm me predha në Ukrainë, deputetët futen në bunker për t’u...

0
Disa deputetë dhe gazetarë ukrainas janë detyruar të futen në një bunker, gjatë një vizite në zonën e konfliktit në Donetsk, pasi u përballën...

Rusia e ka marrë seriozisht pushtimin/ Shpërthim i fuqishëm në qytetin...

0
Ukraina nuk po gjen qetësi, ndërsa rreth orës 00:05 me kohën lokale të Moskës në qytetin Luhansk është dëgjuar një shpërthim i fuqishëm. Sipas mediave...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT