Home Tags Lulzim basha

Tag: lulzim basha

Larg politikës, Basha filmohet në Holandë me bashkëshorten

0
Pas dorëheqjes nga drejtimi i PD, Lulzim Basha ka mbajtur një profil të ulët publik, duke u shfaqur vetëm në seancat parlamentare. Duket se gjatë...

Zjarret “përpijnë” pyjet/ Cilat janë qarqet më të rrezikuara 

0
Duke marrë shkas nga zjarret që kanë djegur jo pak sipërfaqe toke me ardhjen e stinës së verës, Instituti i Gjeoshkencave ka parashikuar nivelin e...

Duma flet për Bashën: Ne i dhamë maksimumin, por ai nuk...

0
Deputetja e PD, Grida Duma ka folur lidhur me kohën e drejtimit të PD, nga Lulzim Basha. Në një intervistë televizive, Duma tha se pavarësisht...

Pa dashurinë e doktorit dhe të servilave në PD/ Ditëlindja e...

0
Sipas të dhënave zyrtare të publikuara nga vetë Lulzim Basha, sot ka ditëlindjen. Njeriu, i cili erdhi nga hiçi dhe u bë udhëheqës. Ministër ku i...

Zbulohet ku është “zhdukur” Lulzim Basha/ Ja ku po relaksohet ish-kreu...

0
Për të gjithë ata që mendojnë se Lulzim Basha është “zhdukur”, pas dështimeve të njëpasnjëshme dhe pasi u katandis forcë e tretë politike, tashmë...

Iku me turp nga PD-ja/ Ku është zhdukur Lulzim Basha?

0
Ish-kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, në gati tetë vite, ajo që ka bërë si drejtues i PD-së është dështimi i çdo kauze, tradhtia...

“Nëse nuk e përjashton, fëmijët do të kenë pasoja”, Berisha nxjerr...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha gjatë takimit me demokratët në Elbasan ka treguar edhe një bisedë të bërë me Lulzim Bashën përpara se ky i fundit...

Demokratët bëjne për një lek Bashën: “Nuk të shpëton dot Rama”

0
Ish-kryetari i PD, Lulzim Basha pasi dha dorëheqjen e vonuar nga drejtimi i kësaj force politike, vijon “betejat” e tij imagjinare, në rrjetet sociale. Edhe...

Sali Berisha tregon se ku gaboi Lulzim Basha

0
Ish kryeministri, duke folur për situatën në PD, tregoi dhe ku gaboi kryetari i shkarkuar Lulzim Basha. Berisha tha se, ndryshe nga vetë ai që...

Gjendet në zyrën e Bashës një makineri që numëron lekët

0
Sipas portalit Newsbomb.al një makineri që numëron paratë është gjetur në selinë e Partisë Demokratike, konkretisht thuhet në zyrën e ish kreut të PD,...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT