Home Tags Monika kryemadhi

Tag: monika kryemadhi

Kryemadhi: Nuk kam bërë operacione plastike, bukurinë ma ka falur nëna

0
Monika Kryemadhi, ka reaguar pas artikullit në një media austriake ku ajo akuzohej për operacione plastike. E ftuar në Syritv, Kryemadhi tha se ajo...

Monika Kryemadhi tregon pse Edi Rama po e kërcënon SPAK-un

0
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, ka deklaruar se kryeministri Edi rama po e sulmon SPAK-un për të mbrojtur kryebashkaikun e Tiranës, Erion Veliajn. Sipas saj,...

Rrëfehet Kryemadhi, tregon si ra në dashuri me Metën në korridorët...

0
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka rrëfyer me detaje njohjen e saj me Presidentin Ilir Meta, dhe se sir a në dashuri me të...

Kryemadhi kërcënon Tabakun: Kujdes kur përmend LSI-në

0
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, në një intervistë në “Now” me Erla Mëhillin në EuroNews, ka kërcënuar Jorida Tabakun në lidhje me atë se...

“I kam bërë bllok”/ Kryemadhi tregon çfarë ka ndodhur mes saj...

0
Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi, në një intervistë në “Now” me Erla Mehillin në EuroNews, ka sqaruar se numrave të kryeministrit Edi Rama  ka...

“Kemi bërë gabim, na falni”/ Kryemadhi tregon ku shkuan paratë e...

0
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi gjatë fjalës së saj sot në Kuvend është ndalur tek kriza ekonomike. Ajo theksoi se paratë e shqiptarëve, Qeveria i...

Kryemadhi bën për një lek Bashën: Kopje e riciklueshme e Ramës

0
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi deklaron se Lulzim Basha është i përfshirë te afera e Portit të Durrësit. Ajo tha se qytetarët e kanë kuptuar...

Kryemadhi: Treçereku i politikanëve kanë biznese me Rusinë

0
Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi thotë se një pjesë e madhe e politikanëve shqiptarë kanë biznese të lidhura me Rusinë. Teksa komentoi sanksionet dhe u...

Kryemadhi sulmon Erion Veliajn dhe Lefter Kokën

0
Postimi i Monika Kryemadhit: Nga njëra anë rriste taksat, e nga ana tjetër, Erion Veliaj i siguronte me firmën e tij, pa miratimin e Këshillit...

Bomba e Monikës: Po përgatisim një dosje penale për Bashën ta...

0
Në emisionin e Yli Rakipit te MCN, Monika Kryemadhi ndër të tjera deklaroi se LSI po përgatit një dosje me fakte dhe dokumenta për...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT