Home Kryesore Bomba e Monikës: Po përgatisim një dosje penale për Bashën ta çojmë...

Bomba e Monikës: Po përgatisim një dosje penale për Bashën ta çojmë në SPAK

1772
0

Në emisionin e Yli Rakipit te MCN, Monika Kryemadhi ndër të tjera deklaroi se LSI po përgatit një dosje me fakte dhe dokumenta për Lulzim Bashën dhe grupin e tij familjar,etj të cilët kanë përfituar fonde nga buxheti i shtetit.
Por jo vetëm kaq, theksoi Kryemadhi, por edhe pastrim parash.
Pas dosjes së incineratorëve, ku ish-ministri Lefter Koka përfundoi në burg, kjo do të jetë dosja më e bujshme në politikë.
Por Monika Kryemadhi nuk sqaroi se kur do ta dorëzojnë dosjen Basha në SPAK.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here