Home Tags Myslim murrizi

Tag: myslim murrizi

Murrizi shfrenon gojën pas vendimit për Metën: Zbythje në menderë e...

0
Ish deputeti Myslim Murrizi ka reaguar ashpër pas vendimit të Gjykatës Kushtetuese për të mos shkarkuar Presidentin Ilir Meta. Sipas Murrizit, vendimi i mesnatës i...

Myslim Murrizi: Berisha të kthehet të marrë drejtimin e PD, ose...

0
Ish-deputeti Myslim Murrizi ka folur ditën e sotme për opozitën dhe klimën politike në PD, teksa propozoi që Sali Berisha të kthehet dhe të...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT