Home Tags Safet gjici

Tag: safet gjici

Fitorja ndaj Egnatias në transfertë, reagon presidenti Safet Gjici

0
Kukësi e nisi sezoni e ri me një fitore bindëse 1-3 në transfertë ndaj Egnatias. Golat për verilindorët u shënua nga Daci, Peposhi dhe...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT