Home Tags Shoke

Tag: shoke

Plas në emision mes shokëve: Rri mirë se do ta heq...

0
Në rubrikën “Shihemi në Gjyq” të emisionit “E Diela Shqiptare” në Tv Klan, erdhi rasti i Adrianit dhe Josifit. Dy ish-miq emigrantë në Suedi...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT