Home Tags Shqiptar

Tag: shqiptar

E rëndë! Maqedonasi vret me thikë 24-vjeçarin shqiptar në Gjermani

0
Një 24-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në Hamburg, Gjermani pas një goditje me thikë. Mediat gjermane bëjnë me dije se pavarësisht ndërhyrjes në spital...

Shqiptari zihet me gruan dhe vjehrrën, kërcënon me vdekje gjyqtaren: Do...

0
Një 47-vjeçar me origjinë shqiptare, i cili ndodhet në paraburgim në burgun e Larisës për dhunë në familje ndaj bashkëshortes dhe vjehrrës së tij...

Fitoi 4 milionë paund në tre muaj, e pëson keq shqiptari...

0
Autoritetet angleze kanë vënë në pranga një shqiptar. Sipas Nationalcrimeagency, shqiptari i identifikuar si Fatjon Kurti, 34 vjeç, përdori platformën e koduar të komunikimit...

Masakroi familjen shqiptare në Greqi, greku: Nuk e mbaj mend pse...

0
Para pak ditësh policia greke vuri në pranga një 61-vjeçar me inicialet Dh. B., prind i dy fëmijëve, teksa akuzohet se është autori kryesor...

Rusët bombardojnë fshatrat ku banojnë shqiptarë në Ukrainë

0
Sulmet ruse ndaj Ukrainës vijojnë në ditën e gjashtë të tyre. Gjatë ditës së sotme dhjetra fshatra ukrainase janë bombarduar, ku nuk kanë munguar...

Fusnin shqiptarët me kamion në Angli/ Arrestohen 4 persona, merrnin 25...

0
Policia angleze ka arrestuar katër persona në kuadër të hetimeve për futjen e paligjshme të emigrantëve shqiptarë në Angli. Dy vajza moshës 27 dhe 29...

Shqiptari rrëzohet nga çatia e shtëpisë që do vidhte, pronarët e...

0
Një hajdut 40-vjeçar me origjinë shqiptare ndodhet në gjendje të rëndë pasi ka rënë nga çatia e një shtëpie. Mediat italiane raportojnë se ngjarja e...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT