Home Tags Zjarr

Tag: zjarr

Niko Peleshi: Ne kemi helikopterë, por i kemi në servis!

0
Niko Peleshi, ministri i mbrojtjes ka pasur sot një debat me gazetaren Klodiana Lala. Kjo e fundit e ka pyetur ministrin nëse Shqipëria ka...

Zjarri në Komisariatin e Kamzës/ “Policët ishin duke parë ndeshjen Spanjë-Shqipëri”

0
Në një reagim lidhur me ngjarjen e mbrëmshme në Komisariatin e Kamzës i cili u përfshi nga flakët, Komisioni i Rithemelimit shprehet se ka...

Bëhen shkrumb e hi 6 makina në një servis, zjarrëvënia e...

0
Një ngjarje e paprecedentë dhe e qëllimshme është regjistruar në një servis makinash në Pogradec. Mësohet se pas një zjarrvënie të planifikuar në një...

Gramsh/ Zjarri shkrumbon pyllin, zjarrfikësi: Hajde bëjmë një foto me deputetin!

0
Gramshi u përfshi nga flakët masive gjatë dy ditëve të fundit, ku për pasojë janë djegur mijëra metra sipërfaqe e pyllëzur. Zjarrfikësit kanë shkuar...

Fëmijët i vënë zjarrin shtëpisë në Berat, shkrumbohet gjysma e saj

0
Një banesë është përfshirë nga flakët ditën e sotme në lagjen “Donika Kastrioti” në Berat. Mësohet se dy fëmijët e familjes Gjata teksa ishin...

Zjarr i madh në Vlorë, po shpërthejnë municionet e mbetura nën-tokë...

0
Në zonën e Pusit të Mezinit në Vlorë po shpërthejnë municionet e mbetura nën-tokë prej 1997. Si pasojë e shpërthimeve zona në fjalë është...

Shpërthen zjarri në një banesë afër shtëpisë së kryeministrit në Surrel

0
Më datë 07.03.2022, në fshatin Surrel, ka rënë zjarr në banesën në pronësi të shtetasit B. T., dhe si pasojë ka vetëm dëme materiale. Në...

Tragjedia në spitalin modular të Tetovës, muaj më parë u konstatuan...

0
Pamje nga spitali modular i shkrumbuar në Tetovë 15 është numri i viktimave nga tragjedia që ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Tetovë, në një...

Zjarr në spitalin Covid të Tetovës, raportohet për shumë viktima

0
Mbrëmë një zjarr i madh ka përfshirë spitalin e Tetovës. Kryetarja e Komunës së Tetovës Teuta Arifi, nga spitali Covid në  Tetovë ku u...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT