Home AKTUALITET Trondit Nuredin Dumani: 2 milion euro për të hedhur në erë pallatin...

Trondit Nuredin Dumani: 2 milion euro për të hedhur në erë pallatin në Elbasan, do të vritej Erion Alibej

1369
0

Nuredin Dumani vazhdon që të rrëfejë pazaret e vrasjeve në botën ku ai ishte futur prej shumë vitesh. Së fundmi ai ka treguar se ka marrë ofertë për një vrasje, shifra për të cilën ishte 2 milion euro.

Nuredin Dumani thotë:

Kel Kamami, ka dashur të organizojë një atentat që ta bënte me hedhjen në erë të gjithë pallatin, ku jetonte, Erjoni. Për këtë atentat të kësaj natyre, flitej për një shumë që shkonte në 2 milion euro. Keli ma ka çuar dhe SMS, pseudonimin e Erjon Alibej, që sipas tij ishte “Krymi”. Këtë fakt unë ja thashë Arjanit.

Mirëpo, këto informacione, Dumani ia përcillte mikut të ngushtë të Erion Alibejt, Arjan Spahisë, pasi në atë kohë ishte pjesë e këtij grupi, por Kel Kamami nuk ishte në dijeni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here