Home Kryesore Veliaj, para kamerave me biçikletë, pas kamerave me Maybach 350.000€

Veliaj, para kamerave me biçikletë, pas kamerave me Maybach 350.000€

484
0

Erion Veliaj, ky kryebashkiak kontravers i Tiranës edhe njëherë ditën e sotme ka tentuar t’u mbushë mendjen qytetarëve që lëviz në qytet me biçikletë.

Kryetari është bërë master i ushtrimit të shalës para kamerave, dhe fanatik i “marshit” të makinave luksoze pas kamerave.

Të gjithë në Tiranë e dinë se kryetari ka shije të shtrenjta dhe imazhi i djalit të mirë dhe ekoologjik është zhdukur prej kohësh, që kur propaganda e tij doli zbuluar në media, e sado që ai mundohet ta rregullojë me kronika të shpërndara të gatshme në mediat qeveritare të gjithë kanë një perceptim të unifikiar në mendjen e tyre për Veliajn.

Mbi shalë para kamerave, pas kamerave në sediljet e Maybach 350.000€ të parkuar para Bashkisë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here