Home AKTUALITET Aksident tek ish-sheshi Shqiponja/ Përmbyset në tunel furgoni

Aksident tek ish-sheshi Shqiponja/ Përmbyset në tunel furgoni

445
0

Një aksident është shënuar pasditen e sotme te tuneli tek ish- sheshi Shqiponja.

Mësohet se një mjet tip “Furgon” është përplasur brenda në tunel. Ende nuk dihen shkaqet e aksidentit dhe nëse ka të plagosur apo jo.

Sipas asaj që raportohet, për shkak të aksidentit është krijuar edhe një kaos trafiku automjetesh brenda në tunel.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here