Home Showbiz Arbana Osmani surprizon Big Brother-in, lajm i jashtëzakonshëm nga ajo

Arbana Osmani surprizon Big Brother-in, lajm i jashtëzakonshëm nga ajo

991
0

Pas katër muajsh të izoluar në shtëpinë më të famshme ne Shqiperi, sonte eshte finalja e madhe e sezonit të Big Brother Albania Vip. Kater finalistet jane Ilir Shaqiri, Beniada Nishani, Donald Veshaj dhe Einxhel Shkira.

Ne fillim te spektaklit Arbana Osmani i surprizon te gjithe duke zbuluar se eshte ne pritje te embel.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here