Home ARGETIM Surprizë në “Përputhen”/ Vëllai i Mevlanit konkurrent i radhës?

Surprizë në “Përputhen”/ Vëllai i Mevlanit konkurrent i radhës?

66
0

Në puntatën e sotme të Përputhen, moderatorja Bora Zemani ka treguar se do të vijnë edhe tre konkurrentë të tjerë të cilët do të votohen nga publiku dhe vajzat nëse do të bëhen pjesë e emisionit.

Surpriza është se në program mund të bëhet pjesë e Përputhen, edhe vëllai i Mevlanit, Artan Shaba.

Ai është prezantuar sot dhe do të votohet nga publiku dhe vajzat se nëse do të jetë pjesë e Përputhen.

Artani ka ardhur nga Gjermania dhe është parukier.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here