Home Tags Perputhen

Tag: perputhen

Arjan Konomi reagon pas largimit nga Për’Puthen

0
Arjan Konomi prej ditësh nuk është më në Për’Puthen si opinionist. Vendin e tij e ka zënë Arjoni dhe me sa kuptojmë nga postimi i...

Sherr me konkurentët/ Arjan Konomi largohet nga Përputhen

0
Një debat i fortë mes Mikelës dhe Arjan Konomit, ka bërë që opinionisti të largohet nga studio, duke lënë kështu përkohësisht emisionin. Debati ka nisur...

“Ku është dhoma?”/ Nxehet situata mes Brunos dhe Florjanës, Bruno zhvishet...

0
Në puntatën e sotme të emisionit të dashurisë “Për’Puthen” është transmetuar takimi i Brunos dhe Florjanës. Këta të fundit ishin shumë të afërt në takimin...

“Ofendime prej rrugaçi”/ Arjan Konomi revoltohet me konkurrentin: Kërko falje

0
Opinionisti Arjan Konomi ka reaguar pas debatit mes Argjendit dhe Julit, pasi ky e fundit e ka ofenduar. Konomi ka kritikuar Julin për fjalorin e...

Surprizë në “Përputhen”/ Vëllai i Mevlanit konkurrent i radhës?

0
Në puntatën e sotme të Përputhen, moderatorja Bora Zemani ka treguar se do të vijnë edhe tre konkurrentë të tjerë të cilët do të...

Vajzat i futi në sherr, por Argjendi i“Përputhen qenka i fejuar

0
Argjend Rraci është një nga konkurrentët që ka spikatur në sezonin e tretë të "Përputhen". Ai është 27-vjeç, ka lindur në Pejë dhe jeton në...

Konkurentja e “Përputhen” që po çmend fansat/ Cila është vajza që...

0
Pjesëmarrja në “Përputhen” siguron një biletë të sigurt drejt famës. Disa ditë pas hyrjes në program Iriada ishte konkurentja e parë e cila arriti...

“Plas keq” mes vajzave të Përputhen/ Ada kapet me Alvisën: Mos...

0
Në episodin e sotëm të Përputhen ka patur shumë debate mes vajzave. Përveç Mikelës dhe Ritvanës, tensione dhe gjuhë të ashpër ka patur edhe mes...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT