Home Showbiz Konkurentja e “Përputhen” që po çmend fansat/ Cila është vajza që po...

Konkurentja e “Përputhen” që po çmend fansat/ Cila është vajza që po “thyen” rrjetin

551
0

Pjesëmarrja në “Përputhen” siguron një biletë të sigurt drejt famës. Disa ditë pas hyrjes në program Iriada ishte konkurentja e parë e cila arriti mbi 100 k ndjekës. Sot një tjetër konkurente kapi shifren e 100.000 ndjekësve dhe bëhet fjalë për Elvisa Qarin.

Bukuroshja nga Vlora, ka bërë një postim në instastory duke falenderuar ndjeksit e saj.

Një javë nga hyrja ime në “Përputhen”, faleminderit për mbështetjen e madhe”, shkruan Alvisa krahas fotos, duke etiketuar edhe produksionin e “Përputhen”.

cna, lajm, showbiz

Kujtojmë se takimi i parë i Alvisës ishte me Bashkimin, djalin Kosovar i cili jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Takimi rezultoi shumë pozitiv dhe u prit  mirë jo vetëm nga publiku por u komentua pozitivisht edhe nga konkurentet brenda studios.

Na mbetet të presim për të parë nësë dyshja do të vazhdojë njohjen me takime të tjera.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here