Home Showbiz “Ofendime prej rrugaçi”/ Arjan Konomi revoltohet me konkurrentin: Kërko falje

“Ofendime prej rrugaçi”/ Arjan Konomi revoltohet me konkurrentin: Kërko falje

198
0

Opinionisti Arjan Konomi ka reaguar pas debatit mes Argjendit dhe Julit, pasi ky e fundit e ka ofenduar.

Konomi ka kritikuar Julin për fjalorin e përdoruar dhe ka paralajmëruar të gjithë konkurrentët se përtej emisionit, japin një mesazh për të gjithë ata që e ndjekin.

Ai këshillon Julin të kërkojë falje në publik për ofendimet prej rrugaçi. “Mbylle gojën! Kërko falje!Ofendime të tilla, rrugaçi nuk dua të dëgjoj më këtu”. Shprehet Arjani.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here