Home Showbiz Arjan Konomi reagon pas largimit nga Për’Puthen

Arjan Konomi reagon pas largimit nga Për’Puthen

530
0

Arjan Konomi prej ditësh nuk është më në Për’Puthen si opinionist.

Vendin e tij e ka zënë Arjoni dhe me sa kuptojmë nga postimi i fundit do të jetë dhe për shumë kohë.

Arjani nëpërmjet një postimi në rrjete social shkruan:

Ndonjëherë puna më e mirë është të ngrohesh në diell!
Sa mire që po vjen kohë e ngrohtë!

Arjani u largua pas një sherri të fortë mes konkurrentëve. Ende nuk dihet se çfarë ka ndodhur saktësisht por situata ka agravuar mes tyre si kurrë më parë përderisa ai mori një vendim të tillë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here