Home Kryesore Berisha sfidon Ramën në debat televiziv: Ka lajthitur!

Berisha sfidon Ramën në debat televiziv: Ka lajthitur!

398
0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka sfiduar kryeministrin Edi Rama në një debat televiziv.

Berisha tha se mosha nuk tregon dobësi politike për atë, ndërsa tha se Rama është vjetruar në politik dhe sipas tij, ka “lajthitje të mëdha”.

“Meqë më thua moshën ti. unë të dëftoj ty dy gjëra. E para të bëj një debat televiziv me Edi Ramën e dyta të ftoj ti bëj testin e flintit e të shikosh se sa të ulët e ka IQ. Mosha nuk është vetëm vite, janë një faktor, por faktori i dytë më madhor është vjetrimi. Po të shikosh Ramën vitet i kanë peshuar aq rëndë sa nuk ka njeri që lajthit më shumë se ai”,-tha Berisha në “Opinion”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here