Home Showbiz Çfarë do të ndodhë pasi të mbarojë Big Brother Vip? Sara Hoxha...

Çfarë do të ndodhë pasi të mbarojë Big Brother Vip? Sara Hoxha e zbulon

476
0

Trashëgimtarja e Top Channel, Sara Hoxha ka zbuluar pak nga surprizat e finales së madhe të Big Brother Vip.

Në një dalje për mediat, Sara ka theksuar se sot 4 finalistët do të përjetojnë emocione shumë të forta. Gjithashtu do të ketë surpriza nga disa nga institucionet dhe ndërtesat e rëndësishme në Tirnaë.

cna show

Ndër të tjera, Hoxha zbuloi se pas finales së madhe do të ketë tre puntata post Big Brother Vip ku banorët do të sqarojnë dhe do të përballen me njëri-tjetrin për komentet apo situatat që kanë ndodhur gjatë rrugëtimit të tyre në Big Brother.

“Kemi surpiza në disa nga institucionet dhe ndërtesa e rëndësishme në Tiranë. Big Brother nuk mbaron sonte, kemi dhe tre puntata post Big Brother, një përballje mes të gjithëve dhe pyetjeve nga publiku”, ka thënë Sara ndër të tjera.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here