Home Showbiz Çfarë po kurdis Elvana Gjata vallë?

Çfarë po kurdis Elvana Gjata vallë?

802
0

Elvana Gjata i është rikthyer projekteve të saj. Ose të paktën këtë na la të kuptonim më postimin e fundit.

Me shumë mundësi Elvana po xhiron një klip të ri. Ajo shfaqet me një veshje shumë të veçantë, një bluzë sportive, një palë cizme të bardha të gjata sipër gjurit të kombinuara me një palë syze dimërore.

cna lajme show

Elvana asnjëherë nuk na zhgënjen me pamjen e saj dhe kjo është gjithashtu meritë e mikut të saj stilistit Valdrin Sahiti.

Elvana ra në sy edhe për modelin e flokëve, të cilat ka zgjedhur ti lejë lëshuar me disa baluke të fiksuara në pjesa e ballit.

Fansat e saj mendojnë se Elvana ka nisur punën për një këngë të re. Megjithëse nga këngëtarja nuk kemi asnjë reagim, na mbetet të presim dhe të kuptojmë se çfarë po kurdis Elvana.

Ky ka qënë një vit i mbushur më punë për Elvanën, ajo ka publikuar plot 12 këngë gjithsej.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here