Home POLITIKE Elisa Spiropali: Nder i madh të shërbej në kabinetin “Rama 3”

Elisa Spiropali: Nder i madh të shërbej në kabinetin “Rama 3”

113
0

Pasi u betua sërish si ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar përmes një mesazhi, përmes të cilit thotë se është nder i madh dhe përgjegjësi sfiduese të shërbejë në kabinetin “Rama 3”.

Mesazhi i plotë

Besimi për të shërbyer në kabinetin ‘Rama 3’ është një nder i madh dhe përgjegjësi sfiduese që do bëj çmos t’i përballoj si e meritojnë.

Do ta kryej këtë detyrë të lartë me çdo ditë dhe çdo çast në mendje e në zemër Shqipërinë dhe njerëzit e Saj të jashtëzakonshëm, historinë e Saj të mundimshme dhe të ardhmen e Saj gjithmonë e më të mirë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here