Home Showbiz Flitet se është në një lidhje me Atdheun/ Bora Zemani i sqaron...

Flitet se është në një lidhje me Atdheun/ Bora Zemani i sqaron të gjitha

422
0

Bora Zemani është kthyer në një prej moderatoreve më të përfolura në median rozë. E angazhuar me moderimin e emisionit “Përputhen”, biznesin e saj, është nëna e një djali, ajo që mund të pyesim është nëse Bora ndihet e plotësuar edhe në dashuri.

cna lajm show

Ne lidhje me këtë të fundit ka reaguar vet Bora, nëpërmjet një postimi në Instastory.

Njëri prej ndjekësve e pyet Borën nëse është në një lidhje apo single, nderkohë që Bora ja kthen se është e përkushtuar vetëm ndaj punës dhe Arborit.

“A je single apo në një lidhje? Je yll, të adhuroj sepse je një vajzë e fortë dhe shembull”, i shkruan ndjekësi.

“100 % single. E fokusuar tërësisht tek Arbori dhe puna”, i përgjigjet Bora.

cna lajm show

Thashethemet në lidhje me një romancë të mundshme të Borës me ish konkurentin e “Përputhen”, duket se Bora i sqaroi njëherë e mirë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here