Home Bota Pilotit i bie të fikët gjatë fluturimit, avionit i ndodh e papritura

Pilotit i bie të fikët gjatë fluturimit, avionit i ndodh e papritura

878
0

Një avion i kompanisë Jet2 që po kryente fluturimin Birmingham-Antalia është detyruar të bëjë ulje emergjente në Greqi të martën, pasi pilotit i ra të fikët.

Avioni u detyrua të ulej në Selanik të Greqisë, pasi pilotit i ra të fikët dhe avioni nisi të kishte turbulenca.

Pasagjerët kanë treguar tmerrin që përjetuan në ato çaste:

Ndërsa ishim të gjithë ulur vumë re se diçka po ndodhte në pjesën e përparme të avionit. Ne menduam se dikush u plagos në tualet.

Na u tha se do të uleshim në Greqi për shkak të një urgjence mjekësore në bord. Nuk na thanë se në cilën pjesë. Ne ishim të shqetësuar pasi sapo kishim kaluar nëpër turbulenca dhe nuk e dinim se çfarë po ndodhte.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here