Home Kryesore SPAK e pakënaqur me dënimin e Tahirit, të dënohet për trafik droge

SPAK e pakënaqur me dënimin e Tahirit, të dënohet për trafik droge

1281
0

Prokuroria e Posaçme, SPAK kërkon rekurs në Gjykatën e Lartë për ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri.

Mesa duket SPAK është e pakënaqur me dënimin që i është dhënë ish-ministrit të brendshëm dhe kërkon që Tahiri të shpallet fajtor për akuzat e trafikimit të drogës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here