Home Sport Plas te PSG/ Acarohet Leo Messi, refuzon t’i japë dorën Pochettinos

Plas te PSG/ Acarohet Leo Messi, refuzon t’i japë dorën Pochettinos

121
0

PSG arriti të mposhtë 2-1 Lyon me golat e Neymar dhe Icardit me këtë të fundit që realizoi në fund.

Messi i cili luajti për 76 minuta, u zëvendësua me Hakimin.

Po kjo nuk nuk i pëlqeu aspak numrit 10, madje ai refuzoi t’i jepte dorën Pochettinos.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here