Home Tags Bujar kapexhiu

Tag: bujar kapexhiu

Bujar Kapexhiu përlotet në Dibër: Të votojmë për “Shtëpinë e Lirisë”!

0
“Shtëpia e Lirisë” organizoi ditën e sotme një takim me intelektualët në Dibër, ku i pranishëm ishte edhe regjisori, aktori dhe karikaturisti i njohur...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT