Home Tags Futboll

Tag: futboll

Plas sërish grushti në futbollin shqiptar

0
Egnatia e Rogozhinës ka siguruar sot mbijetesën mes ekipeve elitare në Shqipëri duke fituar finalen e play-out ndaj Korabit që e sfidonte nga Kategoria...

Gabimi fatal i Strakoshës, gazetari i del në mbrojtje shqiptarit: As...

0
Gafa e pafalshme e portierit shqiptar, Thomas Strakosha i kushtoi Lazios humbjen me rezultat minimal 1-0 ndaj Galatasarayt. 26 vjeçari u kryqëzua nga tifozët...

Fitorja ndaj Egnatias në transfertë, reagon presidenti Safet Gjici

0
Kukësi e nisi sezoni e ri me një fitore bindëse 1-3 në transfertë ndaj Egnatias. Golat për verilindorët u shënua nga Daci, Peposhi dhe...

Ronaldo apo Messi? Ja lojtari më i mirë i të gjitha...

0
Cili është lojtari më i mirë i të gjitha kohërave? Kjo është një nga pyetjet që gjithmonë ka shkaktuar debate mes tifozëve, por edhe...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT