Home Tags Ilir shaqiri

Tag: ilir shaqiri

Sabiani dhe Iliri prishin miqësinë, balerini nuk e uron as për...

0
Sabiani dhe Ilir Shaqiri dukej se ishin dy miqtë e vërtetë nga shtëpia e BB Vip, por duket se gjërat kanë ndryshuar dhe miqësia...

Kriset marrëdhënia mes dy vëllezërve? Sabiani: Iliri ka përfituar nga unë

0
Dy emra të njohur, personazhe të dashur për publikun, Sabiani dhe Ilir Shaqiri janë komentuar shumë kohët e fundit. Dyshja në fjalë krijuan një...

Ilir Shaqiri tregon rrogën e majme, sa paguhej në Itali

0
Fituesi i Big Brother Vip, balerini Ilir Shaqiri, teksa ka folur në një intervistë për punët që ka bërë, ai ka reaguar edhe për...

Iliri bën deklaratën e fortë: Nëse Donaldi nuk do të tradhëtonte...

0
Fituesi i “Big Brother Vip Albania” Ilir Shaqiri i ftuar në Top Albania Radio u shpreh se i mungon shumë shtëpia ku kaloi katër...

A mund të bëhet mik me Donaldin? Ilir Shaqiri e thotë...

0
Fituesi i edicionit të parë të “Big Brother VIP”, Ilir Shaqiri është shprehur se nuk mund të jetë mik me Donaldin. Komentet ai i ka...

A i dha Iliri ndonjë lekë pasi fitoi çmimin? Sabiani: Pyetje...

0
Balerini Ilir Shaqiri dhe këngëtari Sabiani kanë krijuar miqësinë më të fortë dhe të ngushtë brenda shtëpisë së BBV. Ndonëse reality show ka përfunduar...

Ilir Shaqiri: Unë kur isha 26 vjeç sa Donaldi, nuk kisha...

0
Ilir Shaqiri ka folur sot në "Open" për përballjet me Donald Veshajn në Big Brother VIP duke thënë se ishte i bindur që do...

Iliri fitues i BBV, mediat italiane flasin për të me krenari

0
Të premten mbrëma Ilir Shaqiri fitoi edicionin e parë të Big Brother Vip dhe çmimin prej 100.000 eurosh. Fitorja e tij ngjalli shumë debate...

Ilir Shaqiri reagon një natë pas fitores: Kurrë nuk kisha provuar...

0
Pas Donaldit edhe fituesi i edicionit të parë të Big Brother Vip Albania ka bërë një reagim një natë pas finales së madhe. Iliri...

“Do vras veten po fitoi ai”/ Çfarë thoshte Donaldi për fitoren...

0
Mbrëmjen e djeshme u shpall fituesi i “Big Brother Vip”. Publiku vendosi që të kurorëzonte si fitues të spektaklit balerinin. Ky i fundit mori...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT