Home Tags Krize

Tag: krize

Delina Ibrahimaj: Nuk i ndryshojmë taksat për shqiptarët, jemi në krizë!

0
Delina Ibrahimaj, ministrja e Financave dhe Ekonomisë ka dalë sot në një komunikim me gazetarët. Prej aty ajo ka thënë se qeveria nuk do...

Kosova në prag të krizës së bukës/ Krasniqi: Kemi shumë pak...

0
Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Memli Krasniqi, ka thënë se Kosova ka rezerva shtetërore vetëm për tri ditë. Krasniqi, si ish-ministër i Bujqësisë,...

Kriza nuk e prek kryeministrin, Rama me pardesy mbi 3 mijë...

0
Prej disa ditësh kryeministri Edi Rama, ka dhënë alarmin se jemi në krizë ekonomike. Pas këtij alarmi çmimet e të gjitha produkteve u rritën...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT