Home Tags Nafta

Tag: nafta

Në bursa nafta shkon 89.4 dollarë fuçia, shqiptarët vazhdojnë ta paguajnë...

0
Bordi i Transparencës, i krijuar nga Edi Rama për vendosjen e çmimeve të karburanteve nuk ecën paralel me bursat botërore dhe kjo po vërtetohet...

Nafta më e shtrenjta në rajon. Shqiptarët paguajnë taksa deri 2.5...

0
Nafta dhe benzina në Shqipëri janë ndër më të shtrenjtat në Europë dhe më të shtrenjtat në rajon. Në mëngjesin e datës 31 gusht, një...

Rama dhe bordi i tij tallen keq me shqiptarët: Ulin me...

0
Bordi i Transparencës së Ramës ka "reguar fuqishëm" ndaj uljes së çmimit të naftës në bursë. Kjo pasi para pak çastesh në një njoftim...

Në bursë çmimi i naftës bie në 113 $ për fuçi,...

0
Ditën e djeshme bordi i Transparencës së Ramës vendosi rekordin e ri të çmimit të naftës. Që prej orës 18:00 çmimi i naftës me...

Dështon protesta kundër çmimit të naftës: Asnjë shqiptar nuk e fik...

0
Protesta e organizuar në rrjetet sociale e shqiptarëve ka dështuar. Asnjë qytetar nuk ka fikur makinën në shenjë proteste për çmimin e naftës. Kujtojmë se...

Nafta 258 lekë për litër/ Qytetarët: E enjte ora 12:00 fikim...

0
Gjatë ditës së djeshme, Bordi i Transparencës vendosi çmime të reja për naftën, benzinën dhe gazin. Nga dje shqiptarët e kanë blerë naftën me 258...

Bordi i Ramës vendos çmimin rekord të naftës 260 lekë

0
Çmimet e karburanteve do të rritën sërish ditën e sotme, duke arritur në rekorde maksimale historike. Bord i Transparencës ka vendosur që çmimi i naftës...

Rritja e çmimit të naftës, ekspertët tregojnë çfarë duhet të bëjë...

0
Nervozizmi i krijuar në tregjet ndërkombëtare ka sjellë një rritje të çmimit të naftës globalisht. Në bursa nafta tregtohet me 115 dollarë fuçia, por...

Bordi i Ramës: Naftën do e blini me 248 lekë/litër!

0
Bordi i Ramës ka rritur sot çmimin e naftës. Mësohet se çmimi i naftës do të jetë 248 lekë për litër, ndërsa çmimi i...

Nxitoni të mbushni makinat, nafta rritet sërish

0
Të gjithë shqiptarët të cilët kanë makinë duhet të nxitojnë të mbushin mjetin e tyre para orës 18:00. Themi këtë pasi Bordi i Transparencës ka...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT