Home Tags Sherr

Tag: sherr

Tenton të vrasë 44-vjeçarin, autorit nuk i shkrepet arma dhe e...

0
Një ngjarje e rëndë është regjistruar së fundmi në Berat. Dy persona janë përleshur me njëri-tjetrin për motive ende të paqarta. Bëhet me dije...

Sherr me thika te Kisha e Laçit, një person niset me...

0
Një sherr me thika ka ndodhur pasditen e sotme në Kishën e Laçit. Nga informacionet paraprake bëhet me dije se një person ka mbetur...

“Do të bëj atë që nuk ta pjell mendja”, gruaja rreh...

0
Mbrëmjen e djeshme te “Piranjat” u trajtua historia e Brendonit nga Saranda. Ai tregoi se dhunohej vazhdimisht nga ish-bashkëjetuesja. “Me grushta më ka gjuajtur,...

Ksamil/ 3 anëtarë të një familje përplasen fizikisht me turistët e...

0
Një sherr i dhunshëm është regjistruar në Ksamil. Gjatë ditës së sotme, tre anëtarë të një familje kanë mbetur të plagosur pas një sherri me...

E rëndë: 17-vjeçarja godet me thikë vëllain

0
Një ngjarje e rëndë është shënuar mëngjesin e sotëm në Lushnje. Një 17-vjeçare ka goditur me thikë vëllain e saj.Pas ngjarjes vajza së bashku me...

Detaje nga sherri me sëpatë, dy shokët u zunë për një...

0
Detaje të reja kanë dalë në dritë nga sherri i regjistruar së fundmi në Korçë. Mësohet se dy shokët janë zënë për një grua....

“Po gjyshen do ma ngecësh mua?” Përplasen nënë e bijë: Merr...

0
Kristina ka thirrur në “Shihemi në Gjyq” nënën e saj, Esmeraldën. Shkak i përplasjes së tyre në rubrikën e “E diela shqiptare” në Tv...

Bën sherr me truprojat e lokalit në Dhërmi, përfundon në spital

0
Një konflikt ka ndodhur ditën e sotme në ambietet e një lokali në Dhërmi, ku një 32 vjeçar nga Fieri është konfliktuar me rojet...

‘O legen’/ Plas sherri mes deputetëve të PD-së në Kuvend!

0
Ka plasur debati mes deputetëve të PD-së, Edmond Spaho dhe Gazment Bardhi në Kuvend. Spaho i thotë Bardhit “s’të vjen turp”! Ndërsa Bardhi i kthehet:...

Sherr mes grave në Librazhd, 50-vjeçarja rreh me grushta bashkëfshataren

0
Një ngjarje e paprecedentë është regjistruar në Librazhd. Një 50-vjeçare ka goditur me grushte një grua. Sipas policisë sherri mes grave ka ndodhur për...
34,568FansLike

MË TË KLIKUARAT