Home AKTUALITET Tenton të vrasë 44-vjeçarin, autorit nuk i shkrepet arma dhe e qëllon...

Tenton të vrasë 44-vjeçarin, autorit nuk i shkrepet arma dhe e qëllon me thikë

680
0

Një ngjarje e rëndë është regjistruar së fundmi në Berat. Dy persona janë përleshur me njëri-tjetrin për motive ende të paqarta. Bëhet me dije se një 44-vjeçar ka qënë duke udhëtuar me një mjet tip Volswagen me targa AB 362 BS, kur është konfliktuar me shtetasin të identifikuar si Arsen Bitri.

Sherri mes tyre ka nisur që në mesditë, por në atë kohë u ndanë nga disa qytetarë.

I plagosuri, i identifikuar si Erjon Daja është transportuar drejt Spitalit të Beratit dhe është jashtë rrezikut për jetën. Daja pretendon se Bitri kishte shkuar për ta qëlluar me armë, por arma nuk u shkrep, kështu që ai e ka qëlluar me thikë në këmbë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here