Home AKTUALITET Ksamil/ 3 anëtarë të një familje përplasen fizikisht me turistët e huaj,...

Ksamil/ 3 anëtarë të një familje përplasen fizikisht me turistët e huaj, përfundojnë në gjendje të rëndë në spital

2278
0

Një sherr i dhunshëm është regjistruar në Ksamil.

Gjatë ditës së sotme, tre anëtarë të një familje kanë mbetur të plagosur pas një sherri me disa shtetas të huaj.

Mësohet se Tiku Ahmeti, Flamur Ahmeti, Luli Ahmeti janë rrahur keq dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve.

Luli Ahmeti është nisur me helikopter drejt Tiranës për shkak të plagëve të marra, ndërsa dy të tjerët po marrin trajtim në spitalin e Sarandës.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton shkakun e sherrit me tre të plagosur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here